O firmie Agro-Pol Nieżychowice

 

mapka_agropol

AGRO-POL jest dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą duże doświadczenie oraz doskonałą znajomość branży w zakresie utrzymania wszelkiego rodzaju porządku jak i wywozu odpadów. Wykonujemy także usługi w zakresie pielęgnacji terenów zieleni jak również odśnieżania.

Nasza praca jest na najwyższym poziomie – staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gwarantujemy najwyższe zadowolenie z wykonywanych przez nas usług – gwarancją na to jest przede wszystkim doskonale wykwalifikowany personel, jak i najwyższej jakości sprzęt oraz środki chemiczne, które są bezpieczne dla człowieka oraz środowiska.

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na dostarczenie klientom najwyższej jakości usług, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy dumni z rzeszy stałych klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm i osobiste zaangażowanie w  pracę. Dzięki ich zaufaniu możemy budować biznesowe relacje na partnerskich zasadach, co od początku istnienia firmy było naszym założeniem.

AGRO-POL to firma rodzinna, odpowiedzialnie podchodzi do zagadnień związanych z ochroną środowiska. Wierzymy, że nasz wysiłek jest wkładem w budowanie świata, jaki chcielibyśmy pozostawić następnym pokoleniom.
Oferujemy korzystną współpracę zarówno dla osób prywatnych jak i dla większych firm czy instytucji publicznych. Wykonujemy zarówno jednorazowe jak i długoterminowe zlecenia.
Nasze usługi dostosowujemy do Państwa wymagań oraz indywidualnych oczekiwań, dlatego też posiadamy już grono wiernych i zadowolonych Klientów! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na terenie Chojnic i okolic dojazd do klienta gratis.
Naszym obszarem działania, jest powiat Chojnice, powiat Człuchów, powiat Tuchola, powiat Sępólno Krajeńskie oraz okolice.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

dlaczego my? 8 powodów
  • Zatrudniamy przeszkolony oraz zaufany zespół pracowników.
  • Pracę wykonujemy sumiennie i terminowo z należytą dbałością o szczegóły, w dniach i godzinach odpowiadających klientowi.
  • Zapewniamy kompleksowe utrzymanie czystości oraz stanu technicznego Państwa obiektu.
  • Dysponujemy niezbędnym sprzętem aby sprostać każdemu zleceniu.
  • Stosujemy najwyższej jakości środki czystości oraz higieny.
  • Na bieżąco kontrolujemy i nadzorujemy jakość wykonywanych prac.
  • Wycena usługi jest zawsze darmowa.
  • Jesteśmy firmą elastyczną, szybko reagujemy i dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb klienta.
dołącz do nas

Osoby zainteresowane pracą u nas mogą skontaktować się z nami telefonicznie bądź za pomocą poczty elektronicznej.